2020 El Örgüsü Çanta Modelleri

0

El Örgüsü Çanta Modelleri

Bayanların vazgeçilmez aksesuarı olan çantaların hazırları olduğu gibi emek vererek yapılan El Örgüsü Çanta Modelleri de bulunmakta.  Sıradan bir elbisenin yanına seçilen doğru bir çanta ile kombininizi tamamlayıp çok şık gözükebilirsiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken, elbisenizi nasıl özenle seçiyorsanız çantanızı da aynı özenle seçmelisiniz.

Günümüzde artık el örgüsü çanta modelleri çok popüler olmuş durumda. Siz de şıklığınızı farklı bir aksesur ile şekillendirmek isterseniz örgü çanta doğru bir seçim olacaktır. Hem günlük, hem de özel davetlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz pek çok farklı modelleri bulunuyor.

Örgü çanta modellerinin yapımı ilk başta zor gelebilir ama mantığını kavradıktan sonra kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Şiş ile yapılanın yanı sıra isterseniz tığ ile de yapabileceğiniz örgü çanta modelleri bulunmaktadır. Siz de kendi tarzınıza özgü çantalar yapabilir ve farkınızı gösterebilirsiniz.

Çanta yapımında dilerseniz tek renk ip kullanabilir, dilerseniz de farklı renklerden oluşan bir kombin yapabilirsiniz. Dileğiniz rengi kullanabilirsiniz ama günlük kullanım için en çok tercih edilen pudra, krem, siyah, yeşil, mor gibi renklerdir. Özel davetleriniz için tercih edebileceğiniz renkler ise beyaz, siyah, krem, kahve tonları gibi klasik renkler olabilir.

El Örgüsü Çanta Modelleri Nasıl Yapılır ?

Yapımı oldukça basittir, gerekli olan malzemeler yapacağınız modele göre tığ veya iki adet şiş ve seçeceğiniz renk veya renklerde ipler. Kafanızda bir model belirleyin ve onu ipiniz ile örmeye başlayın. Bir model canlandırma konusunda zorluk çekiyorsanız eğer sizin için paylaşmış olduğum resimlere göz atabilirsiniz.El Örgüsü Çanta Modelleri

Örgü Çanta Modelleri

El örgüsü çanta

Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Yatak Örtüsü Tarifi başlıklı makalemizde el işi yatak örtüsü nasıl örülür, el işi yatak örtüsü nasıl yapılır ve örgü yatak örtüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.